`

Sesja profesorska odbędzie się 16.06 ( piątek) o godzinie 11

Alumni

Rok VI

Lp.

Imię i Nazwisko

Parafia

Funkcja

1.

Dk Łukasz Bąk

Św. Jana Chrzciciela w Górznie

 

2.

Dk Michał Bieńczyk

Matki Boskiej Częstochowskiej w Radoryżu Kościelnym

 

3.

Dk Damian Koryciński

Bożego Ciała w Siedlcach

 

4.

Dk Mateusz Kozłowski

Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Białej Podlaskiej

 

5.

Dk Łukasz Krasucki

Św. Jana Chrzciciela w Parczewie

 

6.

Dk Michał Pniewski

Bł. Honorata w Białej Podlaskiej

 

7.

Dk Jakub Przygrodzki

Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Białej Podlaskiej

 

 

 

Rok V

 

Lp.

Imię i Nazwisko

Parafia

Funkcja

1.

Marek Kondej

Podwyższenia Krzyża Świętego w Łaskarzewie

ceremoniarz 

2.

Przemysław Matuszewski

Św. Mikołaja w Niedzborzu (diec. płocka)

sacelan 

3.

Rafał Przezdziak

Św. Brata Alberta w Łukowie

senior 

4.

Łukasz Rodzoś

Najświętszego Zbawiciela w Rykach

 
5.

Marcin Wesołowski

MB Nieustającej Pomocy w Szaniawach

gospodarczy

 

 

Rok IV

 

Lp.

Imię i Nazwisko

Parafia

Funkcja

1.

Krystian Bajkowski

Przemienienia Pańskiego w Wisznicach

 

2.

Karol Biardzki

Św. Bp Stanisława Męczennika i Aniołów Stróżów w Zbuczynie

 

3.

Zenon Bodziak

Niepokalanego Poczęcia NMP w Ostrowie Lubelskim

 

4.

Piotr Grzebisz

Św. Brata Alberta w Łukowie

prezes biblioteki

 5.  Michał Kobryński Św. Anny w Białej Podlaskiej 

 

6.

Grzegorz Lisiecki

Niepokalanego poczęcia Najświętsze Maryi Panny w Siedlcach

ceremoniarz 

7. Albert Michalak Trójcy Przenajświętszej w Staninie  

8.

Michał Miszkurka

Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Żelechowie

gospodarczy
9. Rafał Soćko Św. Jana Chrzciciela w Krynce  

 

 

Rok III

 

Lp.

Imię i Nazwisko

Parafia

Funkcja

1.

Michał Baryła

Opatrzności Bożej w Parczewie(urlop dziekański)

 

2.

Paweł Borychowski

Św. Małgorzaty w Ulanie

informatyczny 

3.

Sebastian Gromada

Chrystusa Króla w Jedlance

 

4.

Marcin Janowski

MB Nieustającej Pomocy w Szaniawach

 

5.

Adam Klimek

Św. Antoniego w Kotuniu

 

6.

Mateusz Kopeć

Św. Leonarda w Liwie (diec. drohiczyńska)

 bibliotekarz

7.

Marek Maleńczuk

Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Białej Podlaskiej

 

8.

Sławomir Ochnik

Przemienienia Pańskiego w Garwolinie

 

9.

Kacper Osak

Chrystusa Króla w Międzyrzecu Podlaskim
(urlop dziekański)

 

10.

Kacper Rysak

Św. Józefa w Międzyrzecu Podlaskim

 
11.

Łukasz Wasilewski

Św. Bp Stanisława Męczennika i Aniołów Stróżów w Zbuczynie

sportowy 
12.

Mateusz Waszkiewicz

MB Nieustającej Pomocy w Maniach

 prezes organistów
13. Łukasz Wirtek

Św. Apostołów Andrzeja i Bartłomieja w Osiecku

 

 

 

Rok II

 

Lp.

Imię i Nazwisko

Parafia

Funkcja

1.

Gadamer Damian

Św. Stanisława BM, Siedlce bibliotekarz 

2.

 Gendek Adrian Św. Józefa, Trąbki organista 

3.

Góraj Grzegorz Najświętszego Zbawiciela, Ryki

 

4.

 Konieczny Paweł Trójcy Świętej, Stanin   

5.

Krzymowski Patryk Św. Józefa, Międzyrzec Podlaski    

6.

 Kubak Adrian Św. Rodziny, Sobolew

 

7.

 Kwasowiec Łukasz

MBNP, Radzyń Podlaski  

8.

 Nastałek Maciej

Najświętszego Serca Jezusowego, Włodawa  

9.

 Piegdoń Robert

Podwyższenia Krzyża Świętego, Łuków

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rok I

Lp.

Imię i Nazwisko

Parafia

Funkcja

1.

Arkadiusz Andrzejewsk

Św. Rodziny, Sobolew  

2.

Łukasz Gajda Trójcy Przenajświętszej w Staninie  

3.

Damian Mączarski Św. Józef, Siedlce  

4.

Mateusz Pasek  Najświętszego Serca Pana Jezusa, Zarzecz Łukowski organista 

5.

Cyprian Połosak  Wszystkich Świętych, Sobienie – Jeziory  

6.

Filip Rychlik Matki Boskiej Częstochowskiej ,Garwolin

 

7.

Bartosz Švăbik

Najświętszego Zbawiciela, Ryki  

8.

Jakub Wąsowski

Św. Jana Chrzciciela w Parczewie