Rekolekcje powołaniowe

Opublikowany: 02.02.2020 zmodyfikowany: 02.02.2020

W dniach 14-16 lutego w Domu Rekolekcyjnym naszego seminarium po raz kolejny odbędą się rekolekcje powołaniowe dla młodzieży męskiej.

Proponowane duchowe ćwiczenia mają przede wszystkim pomóc w pogłębianiu relacji z Jezusem Chrystusem – naszym Panem i Zbawicielem. Jeśli chcesz być przez Niego umocniony na drodze do świętości i uczyć się pełnić Jego wolę, to te rekolekcje będą ku temu dobrą okazją.

Zgłoszenia powinny być wysłane na podane poniżej dane kontaktowe do 9 lutego – jest to konieczne, aby zapewnić odpowiednią ilość posiłków i pokoi. Zjazd przewidziany jest w piątek na godzinę 15:00, zaś zakończenie rekolekcji – w niedzielę ok. 14:00. Osoba pragnąca przeżyć rekolekcje powinna zabrać ze sobą: Pismo Święte, różaniec, notatnik i przybory do pisania, śpiwór, przybory toaletowe, obuwie sportowe oraz skierowanie od księdza Proboszcza lub księdza Prefekta, które można pobrać tutaj.

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekolekcjach zgłoś się do księdza proboszcza lub prefekta z tym skierowaniem. W razie pytań i wątpliwości dotyczących rekolekcji prosimy o kontakt z referentem ds. powołań ks. Maciejem Majkiem:

Adres e-mail:
x.majek@wp.pl lub powolanie@wsd.siedlce.pl

Tel.:
515 653 244 lub 25 631 57 61

 


© 2019 Sellmark. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności