Alumni


placeholder+image

  1. Dominik Leśniak - parafia Przemienienia Pańskiego w Łukowie
  2. Marek Łysiak - parafia N.M.P. Królowej Polski w Życzynie
  3. Dawid Matuszyński - parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Opolu Starym
  4. Paweł Pawlik - parafia św. Jana Chrzciciela w Parczewie
  5. Dominik Ściseł - parafia Wniebowzięcia N.M.P. w Kocku
placeholder+image

  1. Łukasz Bąk - parafia św. Apostołów Andrzeja i Bartłomieja w Osiecku
  2. Marcin Bilski - parafia św. Brata Alberta w Łukowie
  3. Kamil Domański - parafia św. Andrzeja Boboli w Gąsiorach
  4. Tomasz Grula - parafia Matki Boskiej Częstochowskiej w Gręzówce
  5. Robert Harasimiuk - parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Białej Podlaskiej
  6. Daniel Jufimiuk - parafia Wniebowzięcia N.M.P. w Białej Podlaskiej
  7. Karol Karpysz - parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim
  8. Cezary Kępka - parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Okrzei
  9. Kacper Pawluczuk - parafia Matki Bożej Anielskiej w Mostowie
  10. Marcin Tobiasz - parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Łaskarzewie
  11. Michał Warakomski - parafia Trójcy Świętej w Terespolu
placeholder+image

  1. Arkadiusz Chromiec - parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Kornicy
  2. Jan Kociubiński - parafia Trójcy Świętej w Janowie Podlaskim
  3. Mateusz Kolasa - parafia Najświętszego Serca Jezusowego we Włodawie
  4. Aleksander Lis - parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim
  5. Marcin Sulej - parafia św. Brata Alberta w Łukowie
  6. Marek Zalewski - parafia św. Andrzeja Boboli w Gąsiorach
placeholder+image

  1. Arkadiusz Andrzejewski - parafia św. Rodziny w Sobolewie
  2. Łukasz Gajda - parafia Trójcy Przenajświętszej w Staninie
  3. Damian Mączarski - parafia św. Józefa w Siedlcach
  4. Mateusz Pasek - parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zarzeczu Łukowskim
  5. Bartosz Švăbik - parafia Najświętszego Zbawiciela w Rykach
  6. Jakub Wąsowski - parafia św. Jana Chrzciciela w Parczewie
placeholder+image

  1. Damian Gadamer - parafia św. Jadwigi w Mokobodach
  2. Adrian Gendek - parafia św. Józefa w Trąbkach
  3. Grzegorz Góraj - parafia Najświętszego Zbawiciela w Rykach
  4. Sebastian Gromada - parafia Chrystusa Króla w Jedlance
  5. Paweł Konieczny - parafia Trójcy Przenajświętszej w Staninie
  6. Patryk Krzymowski - parafia św. Józefa w Międzyrzecu Podlaskim
  7. Adrian Kubak - parafia św. Rodziny w Sobolewie
  8. Łukasz Kwasowiec - parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim
  9. Kacper Osak - parafia Chrystusa Króla w Międzyrzecu Podlaskim
  10. Robert Piegdoń - parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie
placeholder+image

  1. dk. Paweł Borychowski - parafia św. Małgorzaty w Ulanie
  2. dk. Marcin Janowski - parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Szaniawach
  3. dk. Adam Klimek - parafia św. Antoniego w Kotuniu
  4. dk. Mateusz Kopeć - parafia św. Leonarda w Liwie
  5. dk. Marek Maleńczuk - parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Białej Podlaskiej
  6. dk. Sławomir Ochnik - parafia Przemienienia Pańskiego w Garwolinie
  7. dk. Kacper Rysak - parafia św. Józefa w Międzyrzecu Podlaskim
  8. dk. Łukasz Wirtek - parafia św. Apostołów Andrzeja i Bartłomieja w Osiecku
Liturgia słowa

28 stycznia 2020
wtorek
Rok liturgiczny: A/II
Wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła
Pierwsze czytanie:
2 Sm 6, 12b-15. 17-19
Psalm responsoryjny:
Ps 24 (23), 7-8. 9-10 (R.: por. 10b)
Werset przed Ewangelią:
Mt 11, 25
Ewangelia:
Mk 3, 31-35
św. Tomasz z Akwinu*, św. Amadeus z Lozanny, św. Piotr Nolasco, św. Piotr Tomasz, św. Paulinus z Akwilei.
Kolor szat
© 2019 Sellmark. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności