Alumni


placeholder+image

  1. Michał Balak - parafia Narodzenia N.M.P. w Szóstce
  2. Karol Borkowski - parafia M.B. Nieustającej Pomocy w Starym Opolu
  3. Karol Dawidiuk - parafia Narodzenia N.M.P w Motwicy
  4. Bartłomiej Głaszczka - parafia Podwyższenia Krzyża św. w Łaskarzewie
  5. Bartosz Grzywacz - parafia Podwyższenia Krzyża św. w Łukowie
  6. Łukasz Łącki - parafia św. Michała Archanioła w Witorożu
  7. Krzysztof Matusiak - parafia bł. Honorata Koźmińskiego w Białej Podlaskiej
  8. Maciej Szczęśniak - parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Krzymoszach
  9. Bartosz Walo - parafia Jezusa Chrystusa Ukrzyżowanego w Szczałbie
  10. Kacper Wesołowski - parafia św. Bartłomieja w Korytnicy Łaskarzewskiej
placeholder+image

  1. Dominik Leśniak - parafia Przemienienia Pańskiego w Łukowie
  2. Marek Łysiak - parafia N.M.P. Królowej Polski w Życzynie
  3. Dawid Matuszyński - parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Opolu Starym
  4. Paweł Pawlik - parafia św. Jana Chrzciciela w Parczewie
  5. Dominik Ściseł - parafia Wniebowzięcia N.M.P. w Kocku
placeholder+image

  1. Łukasz Bąk - parafia św. Apostołów Andrzeja i Bartłomieja w Osiecku
  2. Marcin Bilski - parafia św. Brata Alberta w Łukowie
  3. Tomasz Grula - parafia Matki Boskiej Częstochowskiej w Gręzówce
  4. Robert Harasimiuk - parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Białej Podlaskiej
  5. Daniel Jufimiuk - parafia Wniebowzięcia N.M.P. w Białej Podlaskiej
  6. Cezary Kępka - parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Okrzei
  7. Kacper Pawluczuk - parafia Matki Bożej Anielskiej w Mostowie
  8. Marcin Tobiasz - parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Łaskarzewie
  9. Michał Warakomski - parafia Trójcy Świętej w Terespolu
placeholder+image

  1. Arkadiusz Chromiec - parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Kornicy
  2. Jan Kociubiński - parafia Trójcy Świętej w Janowie Podlaskim
  3. Mateusz Kolasa - parafia Najświętszego Serca Jezusowego we Włodawie
  4. Aleksander Lis - parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim
  5. Marcin Sulej - parafia św. Brata Alberta w Łukowie
  6. Marek Zalewski - parafia św. Andrzeja Boboli w Gąsiorach
placeholder+image

  1. Arkadiusz Andrzejewski - parafia św. Rodziny w Sobolewie
  2. Łukasz Gajda - parafia Trójcy Przenajświętszej w Staninie
  3. Damian Mączarski - parafia św. Józefa w Siedlcach
  4. Mateusz Pasek - parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zarzeczu Łukowskim
  5. Bartosz Švăbik - parafia Najświętszego Zbawiciela w Rykach
  6. Jakub Wąsowski - parafia św. Jana Chrzciciela w Parczewie
placeholder+image

  1. dk. Damian Gadamer - parafia św. Jadwigi w Mokobodach
  2. dk. Adrian Gendek - parafia św. Józefa w Trąbkach
  3. dk. Grzegorz Góraj - parafia Najświętszego Zbawiciela w Rykach
  4. dk. Paweł Konieczny - parafia Trójcy Przenajświętszej w Staninie
  5. dk. Patryk Krzymowski - parafia św. Mikołaja w Międzyrzecu Podlaskim
  6. dk. Adrian Kubak - parafia św. Rodziny w Sobolewie
  7. dk. Łukasz Kwasowiec - parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim
  8. dk. Kacper Osak - parafia Chrystusa Króla w Międzyrzecu Podlaskim
  9. dk. Robert Piegdoń - parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie
© 2019 Sellmark. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności