Zjazd Koła Przyjaciół WSD – 14.11.2021r.

Opublikowany: 15.11.2021 zmodyfikowany: 18.11.2021

Zawsze czujemy i jesteśmy świadomi bliskości naszych przyjaciół. Otaczają oni nas miłością i pamięcią, zwłaszcza modlitewną. Nie inaczej jest z kołem przyjaciół naszego seminarium, na które zawsze możemy liczyć.

Dnia 14 listopada 2021r. odbyło się cykliczne spotkanie z nowymi i dotychczasowymi członkami. W programie znalazła się konferencja tematyczna z nowym odpowiedzialnym za Koło Przyjaciół WSD – ks. prefektem Przemysławem Radomyskim oraz prezesem koła – kl. Pawłem Pawlikiem. Tradycją jest, że członkowie koła biorą pod swoją modlitewną opiekę jednego kleryka, dlatego na tym zjeździe członkowie wylosowali na ten rok alumna za którego zobowiązali się regularnie modlić. Jako klerycy mieliśmy zaszczyt przeżywać wraz z przybyłymi gośćmi wspólnie Eucharystię, po której nastąpił wspólny obiad. Po niedługiej przerwie alumni III roku odegrali spektakl „Pewnego razu w Ambasadzie” dla członków koła oraz reszty przybyłych gości.

Mamy nadzieję na więcej takich spotkań oraz powiększanie się grona zaufanych przyjaciół naszego seminarium. Jeżeli ktoś z państwa jest zainteresowany dołączeniem do Koła Przyjaciół WSD zapraszamy do wypełnienia formularza na stronie (https://wsd.siedlce.pl/kolo-przyjaciol-wsd/przylacz-sie/) lub wysłania na adres naszej uczelni prośby o przyjęcie do grona przyjaciół (formularz jest dostępny np. na ostatniej stronie kalendarza seminaryjnego).

DKL


Galeria

© 2019 Sellmark. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności